Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data01/virt35054/domeenid/www.plitker.ee/htdocs/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Termopaneelid

 

NÜÜD SAADAVAL  kuni 300 mm PAKSUSED  KIVIVILLAGA TERMOPANEELID

 

2016 aastal tuli ettevõte Plitker turule mitme uue tootega. Esimene neist on kivivilla põhjal valmistatud klinkerpaneel, mis andis ettevõttele võimaluse soojustada 25 meetrist kõrgemaid maju, ka kuni 30 korruselisi hooneid. Termopaneeli tuleohutusklass on  А1.
 
Teiseks tooteks on erineva suurusega (1–4 mm) osakestest koosneva kivipuruga  (marmor- või graniidipuruga) kaetud kivipaneelid. Varem piirdus meie sortiment ainult Saksa tootja ABC klinkerplaatidega kaetud paneelidega, mis ei lubanud kõiki tellijate soove rahuldada.  
 

 

Lisaks sellele paigaldatakse meie süsteem seintele alusraamistikku kasutamata, mis annab võimaluse vältida seinte jahtumist üleminekukohtades. Külmasildade puudumine annab vähemalt  5% soojusenergia säästu ning vähendab paigaldus- ja materjalikulusid. Selliste paneelide aluspõhjaks võib olla nii penopolüuretaan, kui ka kivivill.
Toodete värvivaliku ja sortimendiga on võimalik tutvuda jaotises "Klinker plaat", "Marmor krohv"

 

Meie ettevõte pakub klinkertermopaneelide paigaldusteenust ja teostab kõiki sellega kaasnevaid töid.

 

Sageli hakkavad inimesed soojustuse valimisel kahtlema ja ei tea, mis oleks kõige parem valik. Reeglina langeb valik kõige odavamale süsteemile.  Lõpuks võib tulemust (ja mitte kõige paremat) näha ükskõik millise linna naabertänaval. Oleme spetsiaalselt teie jaoks ette valmistanud erinevate soojustussüsteemide omaduste võrdlustabelid, mida võite vaadata, kui vajutate allpool asetsevaid linke:

Süsteemide PLITKER, TEMPSI, KIVEX, TEMSTONE võrdlustabel

Süsteemide PLITKER - MARMOROC võrdlustabel

PPU, VILL, EPS võrdlustabel

Video "Plitkeri paneelide paigaldamine"


termopaneli

Fassaaditermopaneelid on tänapäeval parim vahend fassaadide soojustamiseks ja uuendamiseks. Teil on võimalik suurepäraselt ühitada ilus ja ideaalse teostusega fassaad kaasaegse energiasäästu süsteemiga. Fassaadi konstruktsioon on üllatavalt lihtne. Fassaad laotakse täielikult termopaneelidest, kasutades klinker- või marmorpurukattega plaate ning penopolüuretaanist või kivivillast soojustuskihti.

 

 

Meie ettevõte "Plitker" tegeleb termopaneelide tootmisega, pakub klinker-termopaneelide paigaldusteenust ning teostab kõiki sellega kaasnevaid töid. Meie ettevõte töötab Baltikumi ja Euroopa riikides ning Vene Föderatsiooni territooriumil.

 

Oma tootmisüksus annab võimaluse mitte ainult paneelihindade alandamiseks, vaid ka tarneaegade lühendamiseks. Lisaks sellele annab oma tehase olemasolu võimaluse kontrollida toodete valmistamise kvaliteeti ja reageerida kiiresti tellijate soovidele. Plitker täiustab pidevalt oma tooteid, töötab välja uusi tooteliike ning kaasajastab tootmistehnoloogilisi protsesse.

 

 

 

Подробнее о монтаже

 

Termopaneelide eelised

Uusimate tehnoloogiliste soojenduslahenduste ja fassaadiviimistlusmaterjalide hulgast tuleks eriliselt esile tõsta klinkerpaneele. Nüüd on meie linnades asuvaid mitmekorruselisi kortermaju, eramuid, tööstus- ja büroohooneid ilma nendeta raske ette kujutadagi – sedavõrd kindlalt on tulnud klinkerkattega termopaneelid kasutusele. Nende populaarsust saab põhjendada arvukate eelistega, mida see fassaadi viimistlusviis omab. Nimetame neist mõned kõige olulisemad. Esmalt tuleb mainida, et termopaneelide kasutamine lubab korraga lahendada mitu tähtsat ülesannet. Tänu termopaneelide konstruktsiooni omapärale on nad võimelised nii hoone soojusisolatsiooni tugevdama kui ka fassaadi kaunistama. See toob nimetatud fassaadilahenduse teiste seast positiivselt esile, kuna lubab märgatavat kulude kokkuhoidu. Kokkuhoid saavutatakse nii materjalikulu kui tööjõukulu vähenemisega. Klinkerkattega termopaneelid ei võimalda mitte ainult nimetatud probleemide üheaegset lahendamist, vaid ka  kõrge kvaliteedi ja suurema efektiivsuse saavutamist. 

 

 
Üks viise hoonete viimistlemiseks on klinkerkattega fasaaditermopaneelide kasutamine. Fassaaditermopaneelid on kiiresti omaks võetud ja väga populaarseteks saanud. Termopaneelidega viimistletud sein näeb efektne välja ja seda on ehtsast tellisvoodrist väga raske eristada.