PLITKER – EUROOPA FASSAADSEINTE
SOOJUSTUSPANEELIDE TOOTJA

 

2016 aastal tuli ettevõte Plitker turule mitme uue tootega. Esimene neist on kivivilla põhjal valmistatud klinkerpaneel, mis andis ettevõttele võimaluse soojustada 25 meetrist kõrgemaid maju, ka kuni 30 korruselisi hooneid. Termopaneeli tuleohutusklass on  А1.

Lisaks sellele paigaldatakse meie süsteem seintele alusraamistikku kasutamata, mis annab võimaluse vältida seinte jahtumist üleminekukohtades. Külmasildade puudumine annab vähemalt  5% soojusenergia säästu ning vähendab paigaldus- ja materjalikulusid. Selliste paneelide aluspõhjaks võib olla nii penopolüuretaan, kui ka kivivill.

Sageli hakkavad inimesed soojustuse valimisel kahtlema ja ei tea, mis oleks kõige parem valik. Reeglina langeb valik kõige odavamale süsteemile.  Lõpuks võib tulemust (ja mitte kõige paremat) näha ükskõik millise linna naabertänaval.


Fassaaditermopaneelid on tänapäeval parim vahend fassaadide soojustamiseks ja uuendamiseks. Teil on võimalik suurepäraselt ühitada ilus ja ideaalse teostusega fassaad kaasaegse energiasäästu süsteemiga. Fassaadi konstruktsioon on üllatavalt lihtne. Fassaad laotakse täielikult termopaneelidest, kasutades klinker- või marmorpurukattega plaate ning penopolüuretaanist või kivivillast soojustuskihti.

Meie ettevõte “Plitker” tegeleb termopaneelide tootmisega, pakub klinker-termopaneelide paigaldusteenust ning teostab kõiki sellega kaasnevaid töid. Meie ettevõte töötab Baltikumi ja Euroopa riikides.

Oma tootmisüksus annab võimaluse mitte ainult paneelihindade alandamiseks, vaid ka tarneaegade lühendamiseks. Lisaks sellele annab oma tehase olemasolu võimaluse kontrollida toodete valmistamise kvaliteeti ja reageerida kiiresti tellijate soovidele. Plitker täiustab pidevalt oma tooteid, töötab välja uusi tooteliike ning kaasajastab tootmistehnoloogilisi protsesse.Toodame fassaadikattega seinapaneele välistingimustes kasutamiseks
kõva mineraalvilla baasil klinkerplaatidega (vt “hinnad”)
Tootevalik koosneb kuuest peamisest tooteliigist (vt “kataloog”)
Paneeli mõõtmed: 1,0 m x 0,6 m. Paneeli paksus on 100mm või 150mm.
Tuleohutusklass: A1 (vt sertifikaate)
Tootmistöökodades kasutame kuumpressimise presse koos
kõrge tugevusega liimid.
Originaalpakendil on ettevõtte logo kaubamärgi “PLITKER” tooted

PS! Kusige meie Tarnijatelt paneelide kinnitussusteemi ja kohaletoimetamist!

Scroll to Top